ECE-A1CN102UB
PanasonicPanasonic
ECE-A1CN102UB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECE-A1CN102UB
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: ECE-A1CN102UB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECE-A1CN102UB
Številka dela ECE-A1CN102UB Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 125817 pcs Podatkovni list ECE-A1CN102UB.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.492" Dia (12.50mm)
Serija SU Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 560mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 952mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Bi-Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena ECEA1CN102UB
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 1000µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 1000µF Aplikacije General Purpose