ECE-A1CN331UB
PanasonicPanasonic
ECE-A1CN331UB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECE-A1CN331UB
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL
Podatkovni listi: ECE-A1CN331UB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECE-A1CN331UB
Številka dela ECE-A1CN331UB Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 330UF 20% 16V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 254462 pcs Podatkovni list ECE-A1CN331UB.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija SU Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 330mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 561mA @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Bi-Polar Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial, Can Druga imena ECEA1CN331UB
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.669" (17.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 330µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 330µF Aplikacije General Purpose