ECE-A1EKG100
PanasonicPanasonic
ECE-A1EKG100 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECE-A1EKG100
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: ECE-A1EKG100.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECE-A1EKG100
Številka dela ECE-A1EKG100 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5841 pcs Podatkovni list ECE-A1EKG100.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.157" Dia (4.00mm)
Serija KG Ripple Current @ Visoka frekvenca 47mA @ 100kHz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena ECEA1EKG100
P916
delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Razdalja med vodikom 0.059" (1.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca 10 Ohms
Višina - sedež (maks.) 0.276" (7.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 10µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 10µF