ECE-A1EKK4R7
PanasonicPanasonic
ECE-A1EKK4R7 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECE-A1EKK4R7
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: ECE-A1EKK4R7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECE-A1EKK4R7
Številka dela ECE-A1EKK4R7 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5195 pcs Podatkovni list ECE-A1EKK4R7.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.118" Dia (3.00mm)
Serija KK Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 12mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena ECEA1EKK4R7
P973
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom 0.039" (1.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 4.7µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije General Purpose