ECE-A1EKS330
PanasonicPanasonic
ECE-A1EKS330 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECE-A1EKS330
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Podatkovni listi: ECE-A1EKS330.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECE-A1EKS330
Številka dela ECE-A1EKS330 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1092791 pcs Podatkovni list ECE-A1EKS330.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija KS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 65mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial, Can
Druga imena ECEA1EKS330
P977
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.098" (2.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.197" (5.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) -
natančen opis 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 33µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ECE-A1EN100U
ECE-A1EN100U
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL
Na zalogi: 912950 pcs
Prenesi: ECE-A1EN100U.pdf
RFQ
ECE-A1EKS330B
ECE-A1EKS330B
Proizvajalci: Panasonic Electronic Components
Opis: CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL