ECE-P1HA333HA
PanasonicPanasonic
ECE-P1HA333HA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECE-P1HA333HA
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 33000UF 20% 50V SNAP
Podatkovni listi: ECE-P1HA333HA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECE-P1HA333HA
Številka dela ECE-P1HA333HA Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 33000UF 20% 50V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4264 pcs Podatkovni list ECE-P1HA333HA.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.969" Dia (50.00mm)
Serija T-HA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 7.75A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 8.913A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 5 Lead Druga imena ECEP1HA333HA
P13191
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.984" (25.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.969" (50.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 18 mOhm @ 120Hz
natančen opis 33000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 5 Lead 18 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 33000µF