ECE-T2GP102EA
PanasonicPanasonic
ECE-T2GP102EA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECE-T2GP102EA
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP
Podatkovni listi: ECE-T2GP102EA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECE-T2GP102EA
Številka dela ECE-T2GP102EA Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 400V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5814 pcs Podatkovni list ECE-T2GP102EA.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija T-UP Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.42A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 4.788A @ 10kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In - 4 Lead Druga imena ECET2GP102EA
P10062
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.886" (22.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 3.150" (80.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 199 mOhm @ 120Hz
natančen opis 1000µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In - 4 Lead 199 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 1000µF