ECE-V1VA101XP
PanasonicPanasonic
ECE-V1VA101XP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECE-V1VA101XP
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD
Podatkovni listi: ECE-V1VA101XP.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ECE-V1VA101XP
Številka dela ECE-V1VA101XP Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 100UF 20% 35V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4558 pcs Podatkovni list ECE-V1VA101XP.pdf
Napetost - ocenjena 35V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm) Velikost / dimenzija 0.248" Dia (6.30mm)
Serija VS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 132mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena ECEV1VA101XP
PCE3355TR
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.303" (7.70mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 100µF 35V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 100µF Aplikacije General Purpose