ECE-V2AA4R7UP
PanasonicPanasonic
ECE-V2AA4R7UP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECE-V2AA4R7UP
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 4.7UF 20% 100V SMD
Podatkovni listi: ECE-V2AA4R7UP.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ECE-V2AA4R7UP
Številka dela ECE-V2AA4R7UP Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 4.7UF 20% 100V SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 3974 pcs Podatkovni list ECE-V2AA4R7UP.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini 0.327" L x 0.327" W (8.30mm x 8.30mm) Velikost / dimenzija 0.315" Dia (8.00mm)
Serija VS Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 50mA @ 120Hz
Ocene - Polarizacija Polar
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Radial, Can - SMD
Druga imena PCE3285CT delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Višina - sedež (maks.) 0.244" (6.20mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) - natančen opis 4.7µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 2000 Hrs @ 85°C
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije General Purpose