ECH-S1H474JZ
PanasonicPanasonic
ECH-S1H474JZ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECH-S1H474JZ
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.47UF 5% 50VDC RADIAL
Podatkovni listi: ECH-S1H474JZ.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECH-S1H474JZ
Številka dela ECH-S1H474JZ Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.47UF 5% 50VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5271 pcs Podatkovni list ECH-S1H474JZ.pdf
Voltage Rating - DC 50V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.669" L x 0.394" W (17.00mm x 10.00mm) Serija ECHS(Z)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECHS1H474JZ
PS1H474J
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.492" (12.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.717" (18.20mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyphenylene Sulfide (PPS)
natančen opis 0.47µF Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS) Radial Zmogljivost 0.47µF