ECH-U1C391JX5
PanasonicPanasonic
ECH-U1C391JX5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECH-U1C391JX5
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 390PF 5% 16VDC 0603
Podatkovni listi: ECH-U1C391JX5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECH-U1C391JX5
Številka dela ECH-U1C391JX5 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 390PF 5% 16VDC 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 415342 pcs Podatkovni list ECH-U1C391JX5.pdf
Voltage Rating - DC 16V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija ECH-U(X)
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena PCF1466CT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.033" (0.85mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked natančen opis 390pF Film Capacitor 16V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 390pF Aplikacije General Purpose