ECH-U1C683GX5
PanasonicPanasonic
ECH-U1C683GX5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECH-U1C683GX5
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.068UF 2% 16VDC 1210
Podatkovni listi: ECH-U1C683GX5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECH-U1C683GX5
Številka dela ECH-U1C683GX5 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.068UF 2% 16VDC 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 358679 pcs Podatkovni list ECH-U1C683GX5.pdf
Voltage Rating - DC 16V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±2% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija ECH-U(X)
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena ECHU1C683GX5
PCF1187TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.067" (1.70mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked natančen opis 0.068µF Film Capacitor 16V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 0.068µF Aplikacije General Purpose