ECH-U1H271JB5
PanasonicPanasonic
ECH-U1H271JB5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECH-U1H271JB5
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 270PF 5% 50VDC 0805
Podatkovni listi: ECH-U1H271JB5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECH-U1H271JB5
Številka dela ECH-U1H271JB5 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 270PF 5% 50VDC 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 277979 pcs Podatkovni list ECH-U1H271JB5.pdf
Voltage Rating - DC 50V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija ECH-U(B)