ECH-U1H331JX5
PanasonicPanasonic
ECH-U1H331JX5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECH-U1H331JX5
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 330PF 5% 50VDC 0805
Podatkovni listi: ECH-U1H331JX5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECH-U1H331JX5
Številka dela ECH-U1H331JX5 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 330PF 5% 50VDC 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 738398 pcs Podatkovni list ECH-U1H331JX5.pdf
Voltage Rating - DC 50V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev Solder Pads
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija ECH-U(X)
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena ECHU1H331JX5
PCF1322TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.043" (1.10mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked natančen opis 330pF Film Capacitor 50V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 330pF Aplikacije General Purpose