ECJ-0EB1E152K
PanasonicPanasonic
ECJ-0EB1E152K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECJ-0EB1E152K
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP CER 1500PF 25V X7R 0402
  • Sporočilo
Specifikacije ECJ-0EB1E152K
Številka dela ECJ-0EB1E152K Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 1500PF 25V X7R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija ECJ