ECJ-0EF1H103Z
PanasonicPanasonic
ECJ-0EF1H103Z Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECJ-0EF1H103Z
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP CER 10000PF 50V Y5V 0402
  • Sporočilo
Specifikacije ECJ-0EF1H103Z
Številka dela ECJ-0EF1H103Z Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 10000PF 50V Y5V 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca -20%, +80%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient Y5V (F)
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija ECJ