ECJ-1VB0J824K
PanasonicPanasonic
ECJ-1VB0J824K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECJ-1VB0J824K
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP CER 0.82UF 6.3V X5R 0603
  • Sporočilo
Specifikacije ECJ-1VB0J824K
Številka dela ECJ-1VB0J824K Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 0.82UF 6.3V X5R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija ECJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena ECJ1VB0J824K
PCC1914TR
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.82µF ±10% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 0.82µF Aplikacije General Purpose