ECJ-1VB1C474K
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECJ-1VB1C474K
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP CER 0.47UF 16V X5R 0603
  • Sporočilo
Specifikacije ECJ-1VB1C474K
Številka dela ECJ-1VB1C474K Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 0.47UF 16V X5R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija ECJ
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena Q4253795
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.47µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X5R 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 0.47µF Aplikacije General Purpose