ECJ-1VC1H560J
PanasonicPanasonic
ECJ-1VC1H560J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECJ-1VC1H560J
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0603
  • Sporočilo
Specifikacije ECJ-1VC1H560J
Številka dela ECJ-1VC1H560J Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 56PF 50V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija ECJ