ECJ-3YB1C475M
PanasonicPanasonic
ECJ-3YB1C475M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECJ-3YB1C475M
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP CER 4.7UF 16V X5R 1206
  • Sporočilo
Specifikacije ECJ-3YB1C475M
Številka dela ECJ-3YB1C475M Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 4.7UF 16V X5R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.071" (1.80mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija ECJ
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena PCC2226CT
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 4.7µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije General Purpose