ECJ-GVB1C475M
PanasonicPanasonic
ECJ-GVB1C475M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECJ-GVB1C475M
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP CER 4.7UF 16V X5R 0805
  • Sporočilo
Specifikacije ECJ-GVB1C475M
Številka dela ECJ-GVB1C475M Proizvajalec Panasonic
Opis CAP CER 4.7UF 16V X5R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.037" (0.95mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija ECJ
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena PCC2430DKR
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 4.7µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije General Purpose