ECO-S1EP472AA
PanasonicPanasonic
ECO-S1EP472AA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECO-S1EP472AA
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 4700UF 20% 25V SNAP
Podatkovni listi: ECO-S1EP472AA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije ECO-S1EP472AA
Številka dela ECO-S1EP472AA Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 4700UF 20% 25V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5344 pcs Podatkovni list ECO-S1EP472AA.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.787" Dia (20.00mm)
Serija TS-UP Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 3.05A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 3.508A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena ECOS1EP472AA
P6880
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.984" (25.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 113 mOhm @ 120Hz
natančen opis 4700µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 113 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 4700µF