ECO-S1HA102BA
PanasonicPanasonic
ECO-S1HA102BA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECO-S1HA102BA
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 1000UF 20% 50V SNAP
Podatkovni listi: ECO-S1HA102BA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECO-S1HA102BA
Številka dela ECO-S1HA102BA Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 1000UF 20% 50V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5531 pcs Podatkovni list ECO-S1HA102BA.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.866" Dia (22.00mm)
Serija TS-HA Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 900mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.035A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena ECOS1HA102BA
P7467
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.063" (27.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 232 mOhm @ 120Hz
natančen opis 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 232 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 1000µF