ECO-S2EB561EA
PanasonicPanasonic
ECO-S2EB561EA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECO-S2EB561EA
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP
Podatkovni listi: ECO-S2EB561EA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECO-S2EB561EA
Številka dela ECO-S2EB561EA Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 560UF 20% 250V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5683 pcs Podatkovni list ECO-S2EB561EA.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija TS-HB Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.5A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.71A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena ECOS2EB561EA
P10126
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.984" (25.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 296 mOhm @ 120Hz
natančen opis 560µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 296 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 560µF