ECO-S2HP101CA
PanasonicPanasonic
ECO-S2HP101CA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECO-S2HP101CA
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 100UF 20% 500V SNAP
Podatkovni listi: ECO-S2HP101CA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECO-S2HP101CA
Številka dela ECO-S2HP101CA Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 100UF 20% 500V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5822 pcs Podatkovni list ECO-S2HP101CA.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.984" Dia (25.00mm)
Serija TS-UP Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 990mA @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.39A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena ECOS2HP101CA
P7449
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.378" (35.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 1.658 Ohm @ 120Hz
natančen opis 100µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.658 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 100µF