ECO-S2HP221EA
PanasonicPanasonic
ECO-S2HP221EA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECO-S2HP221EA
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 220UF 20% 500V SNAP
Podatkovni listi: ECO-S2HP221EA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECO-S2HP221EA
Številka dela ECO-S2HP221EA Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 220UF 20% 500V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4150 pcs Podatkovni list ECO-S2HP221EA.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija TS-UP Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.54A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 2.156A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena ECOS2HP221EA
P7457
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 85°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.378" (35.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 754 mOhm @ 120Hz
natančen opis 220µF 500V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 754 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C Zmogljivost 220µF