ECO-S2WB331EA
PanasonicPanasonic
ECO-S2WB331EA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECO-S2WB331EA
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Podatkovni listi: ECO-S2WB331EA.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECO-S2WB331EA
Številka dela ECO-S2WB331EA Proizvajalec Panasonic
Opis CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4407 pcs Podatkovni list ECO-S2WB331EA.pdf
Napetost - ocenjena 450V Toleranca ±20%
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 1.378" Dia (35.00mm)
Serija TS-HB Ripple Trenutna @ Nizka frekvenca 1.38A @ 120Hz
Ripple Current @ Visoka frekvenca 1.573A @ 100kHz Ocene -
Polarizacija Polar Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can - Snap-In Druga imena ECOS2WB331EA
P10168
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.575" (40.00mm) ESR (upornost ekvivalentne serije) 502 mOhm @ 120Hz
natančen opis 330µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 502 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C Zmogljivost 330µF