ECQ-B1H332JF
PanasonicPanasonic
ECQ-B1H332JF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECQ-B1H332JF
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 3300PF 5% 50VDC RADIAL
Podatkovni listi: ECQ-B1H332JF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECQ-B1H332JF
Številka dela ECQ-B1H332JF Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 3300PF 5% 50VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5905 pcs Podatkovni list ECQ-B1H332JF.pdf
Voltage Rating - DC 50V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.276" L x 0.118" W (7.00mm x 3.00mm) Serija ECQ-B(F)