ECQ-E10222JF
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECQ-E10222JF
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 2200PF 5% 1KVDC RADIAL
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECQ-E10222JF
Številka dela ECQ-E10222JF Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 2200PF 5% 1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 157632 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 125V
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.610" L x 0.236" W (15.50mm x 6.00mm) Serija ECQ-E(F)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECQE10222JF
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.492" (12.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 2200pF Film Capacitor 125V 1000V (1kV) Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 2200pF Aplikacije General Purpose