ECQ-E10562KFB
pregled izdelka
Številka dela: ECQ-E10562KFB
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 5600PF 10% 1KVDC RADIAL
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije ECQ-E10562KFB
Številka dela ECQ-E10562KFB Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 5600PF 10% 1KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 206691 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - DC 1000V (1kV) Voltage Rating - AC 125V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.610" L x 0.295" W (15.50mm x 7.50mm) Serija ECQ-E(F)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECQE10562KFB
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.709" (18.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 5600pF Film Capacitor 125V 1000V (1kV) Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 5600pF Aplikacije General Purpose