ECQ-E1106JFB
PanasonicPanasonic
ECQ-E1106JFB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECQ-E1106JFB
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 10UF 5% 100VDC RADIAL
Podatkovni listi: ECQ-E1106JFB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECQ-E1106JFB
Številka dela ECQ-E1106JFB Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 10UF 5% 100VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 46463 pcs Podatkovni list ECQ-E1106JFB.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.024" L x 0.453" W (26.00mm x 11.50mm) Serija ECQ-E(F)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECQE1106JFB
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.024" (26.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 10µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 10µF Aplikacije General Purpose