ECQ-E12153KF
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECQ-E12153KF
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.015UF 1.25KVDC RADIAL
Podatkovni listi: ECQ-E12153KF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECQ-E12153KF
Številka dela ECQ-E12153KF Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.015UF 1.25KVDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 171785 pcs Podatkovni list ECQ-E12153KF.pdf
Voltage Rating - DC 1250V (1.25kV) Voltage Rating - AC 125V
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.827" L x 0.236" W (21.00mm x 6.00mm) Serija ECQ-E(F)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECQE12153KF
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.689" (17.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.571" (14.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.015µF Film Capacitor 125V 1250V (1.25kV) Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.015µF Aplikacije General Purpose