ECQ-E12472KE
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECQ-E12472KE
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 4700PF 10% 1.25KVDC RAD
Podatkovni listi: ECQ-E12472KE.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECQ-E12472KE
Številka dela ECQ-E12472KE Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 4700PF 10% 1.25KVDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 176974 pcs Podatkovni list ECQ-E12472KE.pdf
Voltage Rating - DC 1250V (1.25kV) Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.610" L x 0.276" W (15.50mm x 7.00mm) Serija ECQ-E(F)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECQE12472KE
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.492" (12.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.532" (13.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 4700pF Film Capacitor 1250V (1.25kV) Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 4700pF Aplikacije General Purpose