ECQ-E1825JFB
PanasonicPanasonic
ECQ-E1825JFB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECQ-E1825JFB
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 8.2UF 5% 100VDC RADIAL
Podatkovni listi: ECQ-E1825JFB.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECQ-E1825JFB
Številka dela ECQ-E1825JFB Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 8.2UF 5% 100VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49163 pcs Podatkovni list ECQ-E1825JFB.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm) Serija ECQ-E(F)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECQE1825JFB
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.984" (25.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 8.2µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 8.2µF Aplikacije General Purpose