ECQ-E2103KBB
PanasonicPanasonic
ECQ-E2103KBB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECQ-E2103KBB
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD
Podatkovni listi: ECQ-E2103KBB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECQ-E2103KBB
Številka dela ECQ-E2103KBB Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 720214 pcs Podatkovni list ECQ-E2103KBB.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.311" L x 0.165" W (7.90mm x 4.20mm) Serija ECQ-E(B)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECQE2103KBB
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.476" (12.10mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 10000pF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 10000pF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ECQ-E2103KFW
ECQ-E2103KFW
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD
Na zalogi: 638615 pcs
Prenesi: ECQ-E2103KFW.pdf
RFQ
ECQ-E2103KB
ECQ-E2103KB
Proizvajalci: Panasonic