ECQ-E2105KF9
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECQ-E2105KF9
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 1UF 10% 250VDC RADIAL
Podatkovni listi: ECQ-E2105KF9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECQ-E2105KF9
Številka dela ECQ-E2105KF9 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 1UF 10% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 254705 pcs Podatkovni list ECQ-E2105KF9.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Serija ECQ-E(F) Ocene -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Radial
Druga imena ECQE2105KF9 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 1µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial Zmogljivost 1µF