ECQ-E2124RJF
PanasonicPanasonic
ECQ-E2124RJF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECQ-E2124RJF
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.12UF 5% 250VDC RADIAL
Podatkovni listi: ECQ-E2124RJF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECQ-E2124RJF
Številka dela ECQ-E2124RJF Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.12UF 5% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 461652 pcs Podatkovni list ECQ-E2124RJF.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.406" L x 0.236" W (10.30mm x 6.00mm) Serija ECQ-E(F)
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial Druga imena ECQE2124RJF
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.12µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.12µF Aplikacije General Purpose