ECQ-E2183KBB
PanasonicPanasonic
ECQ-E2183KBB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECQ-E2183KBB
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.018UF 10% 250VDC RAD
Podatkovni listi: ECQ-E2183KBB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECQ-E2183KBB
Številka dela ECQ-E2183KBB Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.018UF 10% 250VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 731682 pcs Podatkovni list ECQ-E2183KBB.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.311" L x 0.169" W (7.90mm x 4.30mm) Serija ECQ-E(B)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECQE2183KBB
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.480" (12.20mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.018µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.018µF Aplikacije General Purpose