ECQ-E2335KB
PanasonicPanasonic
ECQ-E2335KB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECQ-E2335KB
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 3.3UF 10% 250VDC RADIAL
Podatkovni listi: ECQ-E2335KB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECQ-E2335KB
Številka dela ECQ-E2335KB Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 3.3UF 10% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 114870 pcs Podatkovni list ECQ-E2335KB.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.819" L x 0.413" W (20.80mm x 10.50mm) Serija ECQ-E(B)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECQE2335KB
P10985
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom 0.689" (17.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.744" (18.90mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 3.3µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 3.3µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ECQ-E2335JFB
ECQ-E2335JFB
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP FILM 3.3UF 5% 250VDC RADIAL
Na zalogi: 105661 pcs
Prenesi: ECQ-E2335JFB.pdf
RFQ
ECQ-E2335KF
ECQ-E2335KF
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP FILM 3.3UF 10% 250VDC RADIAL
Na zalogi: 168583 pcs
Prenesi: ECQ-E2335KF.pdf
RFQ
ECQ-E2335KBB
ECQ-E2335KBB