ECQ-E2393JF3
PanasonicPanasonic
ECQ-E2393JF3 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECQ-E2393JF3
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.039UF 5% 250VDC RAD
Podatkovni listi: ECQ-E2393JF3.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECQ-E2393JF3
Številka dela ECQ-E2393JF3 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.039UF 5% 250VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 471165 pcs Podatkovni list ECQ-E2393JF3.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.406" L x 0.177" W (10.30mm x 4.50mm) Serija ECQ-E(F)
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial Druga imena ECQE2393JF3
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.492" (12.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.039µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.039µF Aplikacije General Purpose