ECQ-E2395JFW
PanasonicPanasonic
ECQ-E2395JFW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECQ-E2395JFW
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 3.9UF 5% 250VDC RADIAL
Podatkovni listi: ECQ-E2395JFW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECQ-E2395JFW
Številka dela ECQ-E2395JFW Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 3.9UF 5% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 91864 pcs Podatkovni list ECQ-E2395JFW.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.024" L x 0.433" W (26.00mm x 11.00mm) Serija ECQ-E(F)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECQE2395JFW
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.004" (25.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 3.9µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 3.9µF Aplikacije General Purpose