ECQ-E2475JFW
PanasonicPanasonic
ECQ-E2475JFW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECQ-E2475JFW
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 4.7UF 5% 250VDC RADIAL
Podatkovni listi: ECQ-E2475JFW.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECQ-E2475JFW
Številka dela ECQ-E2475JFW Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 4.7UF 5% 250VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 86688 pcs Podatkovni list ECQ-E2475JFW.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.024" L x 0.472" W (26.00mm x 12.00mm) Serija ECQ-E(F)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECQE2475JFW
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.043" (26.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 4.7µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 4.7µF Aplikacije General Purpose