ECQ-E2684KFB
PanasonicPanasonic
ECQ-E2684KFB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECQ-E2684KFB
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC RAD
Podatkovni listi: ECQ-E2684KFB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECQ-E2684KFB
Številka dela ECQ-E2684KFB Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 290687 pcs Podatkovni list ECQ-E2684KFB.pdf
Voltage Rating - DC 250V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.728" L x 0.236" W (18.50mm x 6.00mm) Serija ECQ-E(F)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECQE2684KFB
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.728" (18.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.68µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.68µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ECQ-E2684KS
ECQ-E2684KS
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC RAD
Na zalogi: 5674 pcs
Prenesi: ECQ-E2684KS.pdf
RFQ
ECQ-E2684RJF
ECQ-E2684RJF
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP FILM 0.68UF 5% 250VDC RADIAL
Na zalogi: 226489 pcs
Prenesi: ECQ-E2684RJF.pdf
RFQ
ECQ-E2684KF
ECQ-E2684KF