ECQ-E2W474KC
PanasonicPanasonic
ECQ-E2W474KC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECQ-E2W474KC
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.47UF 10% 450VDC RAD
Podatkovni listi: ECQ-E2W474KC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECQ-E2W474KC
Številka dela ECQ-E2W474KC Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.47UF 10% 450VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3962 pcs Podatkovni list ECQ-E2W474KC.pdf
Voltage Rating - DC 450V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.709" L x 0.374" W (18.00mm x 9.50mm) Serija ECQ-E(C)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECQE2W474KC
P10759
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.591" (15.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.709" (18.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized
natančen opis 0.47µF Film Capacitor 450V Polyester, Metallized Radial Zmogljivost 0.47µF