ECQ-E4823RKF
PanasonicPanasonic
ECQ-E4823RKF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECQ-E4823RKF
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.082UF 10% 400VDC RAD
Podatkovni listi: ECQ-E4823RKF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECQ-E4823RKF
Številka dela ECQ-E4823RKF Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.082UF 10% 400VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 302475 pcs Podatkovni list ECQ-E4823RKF.pdf
Voltage Rating - DC 400V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±10% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.228" W (12.00mm x 5.80mm) Serija ECQ-E(F)
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial Druga imena ECQE4823RKF
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.630" (16.00mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.082µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.082µF Aplikacije General Purpose