ECQ-E6473JF9
PanasonicPanasonic
ECQ-E6473JF9 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECQ-E6473JF9
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.047UF 5% 630VDC RAD
Podatkovni listi: ECQ-E6473JF9.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECQ-E6473JF9
Številka dela ECQ-E6473JF9 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.047UF 5% 630VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 251508 pcs Podatkovni list ECQ-E6473JF9.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.472" L x 0.256" W (12.00mm x 6.50mm) Serija ECQ-E(F)
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial Druga imena ECQE6473JF9
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.728" (18.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polyester, Metallized natančen opis 0.047µF Film Capacitor 630V Polyester, Metallized Radial
Zmogljivost 0.047µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ECQ-E6473JF
ECQ-E6473JF
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP FILM 0.047UF 5% 630VDC RAD