ECQ-P6222JU
PanasonicPanasonic
ECQ-P6222JU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECQ-P6222JU
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 2200PF 5% 630VDC RADIAL
Podatkovni listi: ECQ-P6222JU.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECQ-P6222JU
Številka dela ECQ-P6222JU Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 2200PF 5% 630VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4247 pcs Podatkovni list ECQ-P6222JU.pdf
Voltage Rating - DC 630V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.571" L x 0.217" W (14.50mm x 5.50mm) Serija ECQ-P(U)
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECQP6222JU
P3501
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.413" (10.50mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polypropylene (PP)
natančen opis 2200pF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP) Radial Zmogljivost 2200pF