ECQ-UAAF335MA
PanasonicPanasonic
ECQ-UAAF335MA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECQ-UAAF335MA
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka METALLIZED POLYPROPYLENE FILM CA
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ECQ-UAAF335MA
Številka dela ECQ-UAAF335MA Proizvajalec Panasonic
Opis METALLIZED POLYPROPYLENE FILM CA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 275V
Toleranca ±20% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 1.220" L x 0.748" W (31.00mm x 19.00mm) Serija ECQ-UA
Ocene X2 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial Druga imena ECQUAAF335MA
P123495
delovna temperatura -40°C ~ 110°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable Proizvajalec Standardni čas vodenja 18 Weeks
Razdalja med vodikom 1.083" (27.50mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 1.161" (29.50mm) Lastnosti -
Dielektrični material Polypropylene (PP), Metallized natančen opis 3.3µF Film Capacitor 275V Polypropylene (PP), Metallized Radial
Zmogljivost 3.3µF Aplikacije EMI, RFI Suppression