ECQ-V1183JM2
PanasonicPanasonic
Panasonic
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ECQ-V1183JM2
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.018UF 5% 100VDC RAD
Podatkovni listi: ECQ-V1183JM2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECQ-V1183JM2
Številka dela ECQ-V1183JM2 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.018UF 5% 100VDC RAD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4616 pcs Podatkovni list ECQ-V1183JM2.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.126" W (7.50mm x 3.20mm) Serija ECQ-V
Ocene - Pakiranje Tape & Box (TB)
Paket / primer Radial Druga imena ECQV1183JM2
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.315" (8.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized - Stacked
natančen opis 0.018µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 0.018µF
Aplikacije General Purpose
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ECQ-V1154JM
ECQ-V1154JM
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP FILM 0.15UF 5% 100VDC RADIAL
Na zalogi: 4377 pcs
Prenesi: ECQ-V1154JM.pdf
RFQ
ECQ-V1153JMW
ECQ-V1153JMW
Proizvajalci: Panasonic
Opis: CAP FILM 0.015UF 5% 100VDC RAD
Na zalogi: 5175 pcs
Prenesi: ECQ-V1153JMW.pdf
RFQ
Opis: CAP FILM 0.018UF 5% 100VDC RAD