ECQ-V1184JM9
pregled izdelka
Številka dela: ECQ-V1184JM9
Proizvajalec / znamka: Panasonic
Opis izdelka CAP FILM 0.18UF 5% 100VDC RADIAL
Podatkovni listi: ECQ-V1184JM9.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ECQ-V1184JM9
Številka dela ECQ-V1184JM9 Proizvajalec Panasonic
Opis CAP FILM 0.18UF 5% 100VDC RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4525 pcs Podatkovni list ECQ-V1184JM9.pdf
Voltage Rating - DC 100V Voltage Rating - AC -
Toleranca ±5% Prekinitev PC Pins
Velikost / dimenzija 0.402" L x 0.142" W (10.20mm x 3.60mm) Serija ECQ-V
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial Druga imena ECQV1184JM9
delovna temperatura -40°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm)
Lastnosti - Dielektrični material Polyester, Metallized - Stacked
natančen opis 0.18µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized - Stacked Radial Zmogljivost 0.18µF